Olympis'2018

2018 m. lapkričio 1-31 dienomis vyko edukaciniai konkursai mokiniams „Olympis 2018“ rudens sesija. Konkursuose dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai.

Anglų kalbos konkurso geriausi rezultatai: Agota Kontrimaitė (3 kl.) – I laipsnio diplomas ir medalis; Saulė Vilimaitė (3 kl.), Juozas Jucys (5 kl.), Aušra Zubytė (5kl.), Benas Mockus (8 kl.), Romena Grabauskaitė (8 kl.)  – I laipsnio diplomas; Vilandas Rūtė (5 kl.), Rasa Gadliauskaitė (6 kl.), Nojus Raudys (8 kl.), Nojus Tumėnas (8 kl.)  – II laipsnio diplomas.

Lietuvių kalbos konkurso geriausi rezultatai: Agota Kontrimaitė (3 kl.), Saulė Vilimaitė (3 kl.) – I laipsnio diplomas su medaliu; Aušra Zubytė (5 kl.), Nojus Raudys (8 kl.) – I laipsnio diplomas; Romena Grabauskaitė (8 kl.) – II laipsnio diplomas; Inesa Baltrimaitė (5 kl.) – III laipsnio diplomas.

Matematikos konkurso geriausi rezultatai: Agota Kontrimaitė (3 kl.) – I laipsnio diplomas su medaliu; Saulė Vilimaitė (3 kl.), Aušra Zubytė (5 kl.) – I laipsnio diplomas; Romena Grabauskaitė (8 kl.), Nojus Raudys (8 kl.) – II laipsnio diplomas.

Fizikos konkurso geriausi rezultatai: Nojus Raudys (8 kl.), Romena Grabauskaitė (8 kl.) – III laipsnio diplomas.

Informacinių technologijų konkurso geriausi rezultatai: Saulė Vilimaitė (3 kl.), Agota Kontrimaitė (3 kl.) – I laipsnio diplomas.

Chemijos konkurso geriausi rezultatai: Romena Grabauskaitė (8 kl.), Nojus Raudys (8 kl.) – III laipsnio diplomas.

Biologijos konkurso geriausi rezultatai: Agota Kontrimaitė (3 kl.) – I laipsnio diplomas su medaliu; Saulė Vilimaitė (3 kl.), Aušra Zubytė (5 kl.) – I laipsnio diplomas; Nojus Raudys (8 kl.) – III laipsnio diplomas.

Geografijos konkurso geriausi rezultatai: Nojus Raudys (8 kl.) – II laipsnio diplomas.

Istorijos konkurso geriausi rezultatai: Juozas Jucys (5 kl.) – I laipsnio diplomas; Nojus Raudys (8 kl.) – II laipsnio diplomas.

Dėkojame mokytojams, organizavusiems mokinių dalyvavimą edukaciniuose konkursuose „Olympis“: Astai Stonkuvienei, Danutei Užkurienei, Jolantai Putriuvienei, Rasa Vilimienei-Jurkei.

Dėkojame mokytojams, ruošusiems mokinius konkursams: Albinai Višinskienei (fizika), Astai Stonkuvienei (anglų kalba), Danutei Užkurienei (istorija), Irenai Strazdienei (geografija), Jolantai Putriuvienei (anglų kalba), Kristinai Vaidotienei (biologija), Rasai Vilimienei-Jurkei (informacinės technologijos), Reginai Ažaneckienei (anglų kalba), Rimai Bartkienei (pradinės klasės), Rimai Česnauskienei (lietuvių kalba), Rinetai Raudienei (lietuvių kalba), Skaistutei Zaniauskienei (chemija), Stanislavai Bagdonienei (matematika).

Sveikiname!