Kalėdinis šeimų sporto turnyras’2018

2018 m. gruodžio 13 d. Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijos sporto salėje vyko tradicinis „Kalėdinis šeimų sporto turnyras 2018”. 1-4 klasių mokiniai, jų tėveliai, kiti šeimų nariai, mokytojai dalyvavo draugiškose estafečių, virvės traukimo rungtyse. Bendruomenės narių dalyvavimas turnyre – tai mūsų mokyklos, pripažintos sveikatą stiprinančia, vardo pateisinimas, tai įrodymas, kad visa bendruomenė – mokiniai, tėvai ir mokytojai – stiprina ne tik sveikatą, bet ir draugystę bei bendravimą. O sveikos gyvensenos įgūdžių stiprinimas kartu su artimaisiais, šeimos nariais - tai dviguba nauda tiek fizinei, tiek dvasinei sveikatai.

Pasibaigus varžyboms, visi turnyro dalyviai buvo kupini energijos ir geros nuotaikos.  Už bendruomeniškumą ir aktyvų dalyvavimą sportininkams įteiktos padėkos bei kalėdinės dovanėlės.

Tikime, kad kitais metais į Kalėdinį šeimų sporto turnyrą susirinks dar daugiau sportui neabejingų bendruomenės narių.

Socialinė pedagogė V. Jomantienė