Nacionalinis Kokybės Ženklelis tarptautiniam eTwinning projektui ,,Through the eyes of Art“

Už puikų projekto vykdymą ir rezultatus mokyklos komandai Nacionalinis Kokybės ženklelis.

Plungės akademiko A.Jucio pagrindinės mokyklos 6a ir 7b klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų E. Kulbokienės ir I. Gasauskienės  vykdė  tarptautinį eTwinning programos projektą „Through the eyes of Art“ (Per meno akis) kartu su partneriais iš Graikijos, Turkijos, Lenkijos, Ispanijos. Projekto metu mokiniai bandė metų laikus, mokomuosius dalykus pamatyti meno akimis: kūrė koliažus iš gamtinių medžiagų, piešė peizažus, kūrė eilėraščius „Ruduo mano šalyje ir mano mieste“. Žiemą vaizdavo piešiniuose, skirtingomis technikomis  kūrė kalėdines dekoracijas, atvirukus. Rinko medžiagą apie  žymius pasaulyje savo šalies dailininkus, piešė jų paveikslų kopijas.

Pavasarį – gimtąja kalba dainavo vieni kitiems dainas, kūrė darbelius, rankų darbo gėles, „eTwinning“ draugui.  Meniškai pateikė matematikos užduotis, susiejo gamtos mokslą ir meną. Kūrybos procese vaikai mokėsi  skirtingų meno rūšių ir aspektų, pažinti kitas kultūras, bei gėrėtis jomis.Kokybės ženklelis – tai konkretus pripažinimas mokytojams ir mokykloms, kad jų eTwinning veikla pasiekė aukštą lygį. Mokiniams tai – paskatinimas už jų pastangas, o visai mokyklai – viešas jų pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje pripažinimas.