Paminėjome pasaulinę Dauno sindromo dieną

Šiandien, kovo 21 dieną, minima Pasaulinė Dauno sindromo diena. Mūvėdami skirtingomis kojinėmis, ją paminėjo ir mūsų mokyklos moksleiviai, taip išreikšdami palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms. Skirtingos kojinės simbolizuoja kitoniškumą, kurį nulemia tik viena chromosoma. Tačiau visi gyvename viename pasaulyje ir galime gražiai sutarti.

Minėdami Pasaulinę Dauno sindromo dieną, išreikšdami palaikymą ir toleranciją žmonėms su Dauno sindromu bei jų šeimoms, rinkome savo klasės Tolerantiškiausią klasioką ir Tolerantiškiausią klasiokę. Po 3 pamokų Mokyklos moksleivių tarybos pirmininkė Neda Mockutė šiems mokiniams įteikė po tolerantiškiausio moksleivio medalį. Sveikiname tolerantiškiausius!

spalvotos koinės 1  spalvotos koinės 3  spalvotos koinės 2  Tolerantiškiausias 2  Tolerantiškiausias 1  Tolerantiškiausias 3  Tolerantiškiausias 4