Tarpmokyklinis šaškių turnyras'2023

Kovo 21 d. šachmatų klube ,,Bokštas" progimnazijos moksleiviai išbandė savo jėgas tarpmokyklinėse šaškių varžybose ir užėmė prizines vietas: 1-4 klasių mokinių komanda užėmė antrąją vietą, 5 - 8 klasių - trečiąją. Sveikiname!

Skaityti daugiau...

Žaidynės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Nugalėtojai

Vasario 22 d. įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių Plungės rajono pradinių klasių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafetės. Mūsų komanda laimėjo II vietą. Sveikiname!

Lietuvos mokyklų žaidynės

diplomas III vieta

Lapkričio 22 d. įvyko 2022-2023 m. m. Lietuvos mokyklų sporto žaidynių, Plungės rajono bendrojo lavinimo mokyklų berniukų, gimusių 2010 m. ir jaunesnių, kvadrato varžybos.

Jose pirmą vietą iškovojo „Ryto“ pagrindinė mokykla, antrą vietą – „Babrungo“ progimnazija, trečią vietą - Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija.

Kvadrato turnyras

Rajoninėse 3-4 klasių kvadrato varžybos bendra progimnazijos ir Motiejaus Valančiaus skyriaus 3-4 klasių komanda iškovojo 2-ą vietą.

11.17  11.171  11.172

Draugiškos varžybos

Progimnazijos 6a klasės komanda susitiko su Plungės „Babrungo“ progimnazijos šeštokais draugiškose kvadrato varžybose.

Devintasis Solidarumo bėgimas

2022 m. vyko devintasis SOLIDARUMO BĖGIMAS, kurį organizuoja visuomeninė organizacija „Gelbėkim vaikus“. Norime padėkoti visiems prisidėjusiems prie šio puikaus, skatinančio burtis renginio. Dėkojame mokytojams už vaikų subūrimą bei prisidėjusiems prie organizavimo. Dėkojame Plungės Lions klubo prezidentui Petrui Gotautui, kuris pristatė vaikams Plungės Lions organizacijos veiklas bei papasakojo vaikams sėkmės istorijas, kaip parama padeda žmonėms.  Žinoma, ačiū visiems, kurie prisidėjote auka bei bėgote kartu mokyklos stadione. Kartu mes galime daugiau. Šiais metais suorganizuotame 9-ajame „Solidarumo bėgime" surinkome 384,11 Eurų - tai dukart daugiau nei praėjusiais metais. Dar kartą visiems AČIŪ.

Judumo savaitės'2022 veiklos

KetvirtokaiPlungės akademiko Adolfo Jucio progimnazijoje rugsėjo 23 d. vyko ketvirtų klasių kvadrato varžybos. Dalyvavo ne tik Plungės akademiko Adolfo Jucio ketvirtokai, bet ir  vyskupo Motiejaus Valančiaus skyriaus 4aV ir 4bV klasės bei „Saulės“ skyriaus 4s klasė. Netrūko ne tik noro varžytis, bet ir palaikančių klasiokų aistringų šūksnių. Po įtemtų varžybų laimėjo progimnazijos ketvirtokai.