Europos kalbų diena

Kalba – tai miestas, kurio statybai kiekvienas žmogus, gyvendamas žemėje, atneša savo  akmenį. (R. V. Emersonas).

Rugsėjo 26 dieną minima Europos kalbų diena. Ji tradiciškai paminėta ir progimnazijoje.

Jau ryte mokykla visus pasitiko pasipuošusi mokinių darbais, kuriuose buvo užrašyti žodžiai įvairiomis Europos šalių kalbomis.

Pirmos pamokos pradžioje vyko radijo laida, kurios metu mokyklos bendruomenė buvo supažindinta su šios dienos paminėjimo priešistore, bei reikšme kiekvienam iš mūsų. Juk kalbų mokymasis praturtina asmenybę ir padeda pažinti gyvenimą, aplinką, suteikia naujų idėjų, atveria vartus į nuostabųjį mokslo pasaulį.

Po radijo laidos 5-8 kl. mokiniai dalyvavo interaktyviame žaidime „Protų mūšis“ kahoot.it, kuriame pasitikrino žinias apie Europos kalbas.

Reikia nepamiršti, kad kalba – ne tik žodžiai, ji leidžia pamatyti pasaulį kitomis akimis. Taigi, mokykimės užsienio kalbų ir būsime turtingesni!